Imieniny:
18.03.2019

Zapraszamy branżę turystyczną do wspólnej promocji

W dniach 13-14 kwietnia 2019 r. Powiat Tucholski wraz z Gminą Tuchola na wspólnym stoisku prezentować będą ofertę turystyczną Borów Tucholskich na targach „Wypoczynek” w Toruniu. Serdecznie zapraszamy do przekazywania materiałów promocyjnych, które wyeksponujemy na naszym stanowisku.
Przed nami kolejny sezon turystyczny, do którego już teraz trzeba się przygotować, w tym zaprosić do nas gości. Okazją do tego będą targi "Wypoczynek" w Toruniu. 

Juz tradycyjnie Powiat Tucholskiw raz z Gminą Tuchala na wspólnym stoisku zachęcać będą odwiedzających targi do odwiedzin, przedstawiając ofertę przygotowaną przez branżę turystyczną. Największym zainteresowaniem publiczności cieszą się konkretne oferty, z których mieszkańcy Torunia mogą łatwo skorzystać przy planowaniu dnia „na łonie natury”, ciekawego weekendu lub dłuższego urlopu. Targi są doskonałą możliwością do bezpośredniego dotarcia do kilku tysięcy osób.

Zapraszamy do przekazywania materiałów promocyjnych, które zabierzemy na nasze stoisko. Za ich dystrybucję nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, trzeba tylko dostarczyć materiały do Starostwa Powiatowego w Tucholi, ul. Pocztowa 7, pok. nr 103 (I p.). W miarę możliwości prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 52 55 90 738.

Wydział Rozwoju LiFE