Imieniny:
21.05.2019

VIII HISTORYCZNY POCHÓD BOROWIAKÓW 2019 – ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU!

20 lipca 2019 r. w Tucholi odbędzie się kolejna edycja pochodu, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Także Ty możesz zaprezentować wybrane, najbliższe Ci aspekty naszej wspólnej historii.
Chęć udziału w Historycznym Pochodzie Borowiaków zgłaszać mogą wszyscy miłośnicy historii czy wspólnej zabawy, w tym stowarzyszenia, szkoły czy grupy nieformalne. Najważniejsza jest chęć wspólnego przypominania sobie losów naszej okolicy – od tych najstarszych do najnowszych, a także wspólnego, rodzinnego świętowania.
Bezpośrednio po Pochodzie zapraszamy do udziału w Dniu Folkloru Borowiackiego organizowanym przez Tucholski Ośrodek Kultury.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres promocja@tuchola.pl lub dostarczyć do siedziby Starostwa Powiatowego w Tucholi do dnia 10 czerwca 2019 roku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 52-55 90 738. W razie jakichkolwiek problemów - technicznych, organizacyjnych czy innych - także prosimy o kontakt, służymy pomocą.

Serdecznie zapraszamy!

Wydział Rozwoju LiFE