Imieniny:
31.10.2018

Konkurs '100 lat Niepodległości' - kupony w Tygodniku Tucholskim!

Zapraszamy do udziału w konkursie związanym ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W dwóch kolejnych wydaniach "Tygodnika Tucholskiego" opublikowane zostaną kupony z pytaniami konkursowymi. Mamy nadzieję, że z odpowiedzią na pytania bez trudu sobie Państwo poradzicie! Nagrodą główną jest wyciskarka do soków.

Kupony z pytaniami konkursowymi opublikowane zostaną w „Tygodniku Tucholskim” (2 kupony - 30.10.2018r., 8.11.2018r.). Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon zaznaczając wybraną odpowiedź, podać swoje dane, a następnie dostarczyć kupon do Starostwa Powiatowego w Tucholi, ul. Pocztowa 7 (parter, Punkt Obsługi Interesanta) – do dnia 9.11.2018r. Jedna osoba może wypełnić jeden kupon z każdego tygodnia (30.10.2018r., 8.11.2018r.).
 


Losowanie nagród odbędzie 11 listopada 2018r. podczas Rodzinnego Pikniku Niepodległościowego, który odbędzie się na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi. Laureaci pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody zostaną wyłonieni spośród uczestników Pikniku. Muszą być obecni na Pikniku i osobiście odebrać nagrody. Pozostałe nagrody, w tym nagrody pocieszenia dla nieobecnych na Pikniku wylosowanych osób, mogą zostać odebrane w późniejszym terminie w Starostwie Powiatowym w Tucholi (ul. Pocztowa 7).


Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Tucholi wraz z Komitetem Organizacyjnym 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Program Rodzinnego Pikniku Niepodległościowego: tutaj 

Regulamin konkursu

 


Wprowadził Wydział RLiFE