Imieniny:
18.06.2019

''Fabryka Firm'' - spotkanie informacyjne w Toruniu

Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym będzie można pozyskać informacje na temat możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej.

Na spotkaniu będzie można wypełnić formularz rekrutacyjny oraz bezpośrednio zadać pytania firmom i instytucjom, które udzielają dotacji. Opowiemy, w jaki sposób i gdzie można się starać o środki na otwarcie własnej firmy.

Spotkanie odbędzię się 25 czerwca 2019r, w godz. od 10:00 do 13:00 w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala 215 (I piętro).

Spotkanie skierowane jest dla osób, które chcą pozyskać środki na założenie działalności gospodarczej mieszkających w województwie kujawsko-pomorskim.

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnospawności, prosimi o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania spotkania.

Program spotkania:

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy poprzez formularz rekrutacyjny oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 56 62 18 598

Więcej informacji można uzyskać u organizatora spotkania:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu
Toruń, Plac Teatralny 2
e-mail: ue.konsultacje@kujawsko-pomorskie.pl
tel. 56 62 18 598

Informację: Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Toruniu
Wprowadził: WRLiFE